Lekári FormulaNeedle-Free Cock Plumping Cock

Lekári FormulaNeedle-Free Cock Plumping Cock

13. augusta 2020 Off Od webadmin

Popis

Získajte plnšie a plnšie vyzerajúce pery

Dosiahnite mladšie a hladšie pery

Na napúšťanie pier bez ihly

Plnivý koktail na pery bez ihiel

Okamžité výsledky za 60 sekúnd!

3x efekt:

Okamžitý efekt plnenia

Okamžitá hydratácia a vyhladenie

Mladšie, hladšie a plnšie vyzerajúce pery s pokračujúcim používaním

Non-dráždi! Dlhotrvajúci lesk!

Hypoalergénne, bez vône, dermatológ schválený

Výsledky bez ihiel za 60 sekúnd!

Získajte plnšie a plnšie vyzerajúce pery bez bolestivých injekcií alebo tvrdých dráždivých prísad za pouhých 60 sekúnd! V priebehu času dosiahnite mladšie a hladšie pery. S okamžitými a dlhodobými účinkami poskytuje Plump Potion ™ viditeľné výsledky. Presvedčte sa sami!

3x efekt

Okamžitý efekt – Rty sa objavia plnšie za 60 sekúnd

Okamžitý efekt – Hydratuje a vyhladzuje pery za 60 sekúnd

Dlhodobý efekt – mladšie, hladšie a plnšie vyzerajúce pery s pokračujúcim používaním

Náš Secret Cocktail Recept Formulated s jedinečným a high-tech kokteilom nedráždivých ingrediencií, ktoré transformujú vzhľad, obrys, veľkosť a farbu pery tak, aby vyzerali a cítili sa plnšie, hladšie a sviežejšie.

Mikrosféry s dehydratovanou kyselinou hyalurónovou – okamžite vyhladzujú povrch pier a rehydratujú pokožku, čím vytvárajú bariéru, ktorá udržuje vlhkosť v nej.

Instaplump ™ PF – exkluzívna zmes patentovaných ingrediencií, vytvára farebnejší a zmyselnejší vzhľad pre vylepšené rozlíšenie.

Aktívna zmes troch peptidov – je známa tým, že zvyšuje produkciu prírodného kolagénu, pomáha perám vyzerať plnšie a dlhodobo pôsobiť. Pri pravidelnom používaní sa pery cítia mäkšie a vyzerajú hladšie a mladšie. Zdá sa, že jemné línie zmiznú.

Beauty Meets Science Plump Potion ™ je bohato pigmentovaný pre dlhodobejšie nosenie a má pohodlný, ultra lesklý povrch bez lepivosti. Tento silný lektvar je dodávaný v neodolateľnej škále intoxikačných odtieňov pre dokonalý výber podľa vášho výberu. Vysoko presná kefa na pery zaisťuje vždy bezchybnú aplikáciu.

Vyrobené v USA z domácich a zahraničných častí

Pomocou kefy na pery naneste rovnomerne vrstvu Plump Potion ™ na pery. Opakovane používajte celý deň podľa potreby.

Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.

© 2007 Physicians Formula, Inc.

Prísady

Polybutén, syntetický včelí vosk, oktyldodekanol-etylhexylpalmitát, sľuda, oxid titaničitý, kofeín, kaprylyl-glykol, etyl-mentánkarboxamid, aróma, mentol, metyl-nikotinát, niacín, palmitoyl-oligopeptid, propylén-karbonát, propyléndikalicylát, kalycetylát, kysličník kremičitý, kalycetylát, kysličník sodný , Hyaluronát sodný, sorbitan izostearát, tribehenín, BHT, propylparabén. Môže obsahovať: oxychlorid bizmutitý, boritokremičitan hlinitý vápenatý, karmín, ferokyanid železitý, hydrogenovaný polyizobutén, oxidy železa, minerálny olej, kyselinu palmitovú, červená 6, jazero červené 7, oxid cínu, oxid kremičitý, žltá 5