Dámska parfémka Jessica McClintockEau

Dámska parfémka Jessica McClintockEau

11. augusta 2020 Off Od webadmin

Popis

Balené v sofistikovanej a elegantnej fľaši s hmotnosťou 1,7 unca. Ideálne pre módne a elegantné ženy.

Nebeská kvetinová vôňa.

Je potrebné na večere a obed s dievčatami.

Pretkané tónom konvalinky, jazmínu a bergamotu.

Rovnako ako kytica kvetov, aj táto ženská a svieža vôňa vás prinúti tancovať v uliciach jedným sprejom. Autentická a voňavá zmes konvalinky, jazmínu, bergamotu, čierneho ríbezle, citrónu a pižma robí z tejto vône nevyhnutnú súčasť vašej zbierky. Ideálne na večere, obed s dievčatami alebo bežné dni v kancelárii. JESSICA MCCLINTOCK vás bude mať vzdušný, očarujúci a neodolateľný.

S touto nebeskou zmesou sa nemôžu porovnávať žiadne iné značky, veľké mená ani parfumy, hoci to vyskúšali. JESSICA MCCLINTOCK sa stala najpredávanejším ženským parfémom a získala vynikajúce online recenzie od žien na celom svete, ktoré sa touto žiaducou vôňou zbili.

Ak potrebujete jedinečný darček pre ženu vo svojom živote, JESSICA MCCLINTOCK je perfektná! Či už uvažujete o kúpe novej toalety alebo parfumu pre svoju matku, kolieskach pre priateľa, ktorý miluje cestovanie, alebo o doplnení obľúbeného telového spreja alebo kolínskej vody svojej sestry, JESSICA MCCLINTOCK nahradí celú svoju kolekciu a stane sa ich najpoužívanejšia vôňa.

JESSICA MCCLINTOCK je zabalená v elegantnom a štýlovom obale, v ktorom je uložená táto omamne lahodná vôňa. Či už ste vyhľadávač, trendy alebo žena, ktorá má bezstarostný zmysel pre módu a vôňu, JESSICA MCCLINTOCK vás bude mať všetky oči a urobí z vás stred pozornosti každého človeka. Nevyskúšali ste túto geniálnu zmes ružových, drevitých a pižmových tónov, kasíno, bazalky, ylang-ylang a čiernych ríbezlí? Potom vyskúšajte vzorku ešte dnes a zistite, na čom vám chýbajú!

Prečo JESSICA McCLINTOCK?

Americká maloobchodná spoločnosť založená renomovanými formálnymi šatami a módnou návrhárkou Jessicou McClintok. S nadšením pre módny svet vštepenou v McClintonku ako dieťa vyrastajúce s matkou, ktorá pracovala ako kozmetička a otec predávajúca obuv, to bola McClintokova matka, ktorá ju prinútila nasledovať svoju tvorivú vášeň.

Ale život sa zdvihol z módy pre McClintok mnoho rokov. McClintok vypadla zo školy a oženila sa o 19 rokoch, potom mala syna a oženila sa potom, čo jej manžel zomrel. Až po druhom manželstve, ktoré skončilo rozvodom, sa McClintok odsťahoval a stretol sa s Eleanor Bailey, ktorá ju presvedčila, aby s Bailey partnerkou pre novú spoločnosť s názvom Gunne Sax. Potom, čo Bailey vypadla z investovania spoločnosti a nechala McClintok ako jediný majiteľ spoločnosti, McClintok uviedla svoje oblečenie na svet. Vďaka línii zameranej na romantiku sa móda McClintoku stala pomerne úspešnou a predáva sa po celom svete.

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

© Jessica McClintock